Generally WTCC & NASCAR

Zapraszam do rejestracji ;)


#1 2009-12-27 14:59:19

Cisu

http://images50.fotosik.pl/229/a7905397d3c1fa60.jpg

3266476
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 224
Punktów :   

10. Puebla

PYTANIA DO JUMPERA

1. Jest upragnione zwycięstwo, gratulacje opowiedz nam jak jechało ci sie w tym wyscigu.

2. Dwa wyscigi do konca i przewaga Ochoja juz jest zdecydowanie mniejsza, czy to cie motywuje do wiekszej walki w koncówce tego sezonu?

3. Co dostałes pod choinke?

PYTANIA DO CISA

1. Jest wreszcie powrót na podium jednak pod nieobecnosc kilku kierowców czy jestes zadowolony z tego wystepu?

2. Zdrac nam gdzie zamierza jezdzic w 2 sezonie najdrozszy kierowca ligi?

3. Czy uwazasz ze jeszcze w tym sezonie uda ci sie wygrac jakis wyscig?

PYTANIA DO MATKA

1. Jest drugie podium w karierze, czy zadowoliła ci ta lokata?

2. Twoj ulubiony tor wyscigowy (ogolnie) to..?

3. Jak jezdzi ci sie na torze w Valencii?

Offline

 

#2 2009-12-27 15:16:41

 Jumper

Admin Nascar

Skąd: Rynia
Zarejestrowany: 2009-10-27
Posty: 192
Punktów :   
Wygrane : 0
Mistrzostwa: 0
Podia : 3
Miejsce i Punkty w Generalce: 4 Msc 24 pkt
Starty: 3

Re: 10. Puebla

1.Muszę powiedzieć że Tor był dość trudny. Co do samej jazdy. Bardzo przyjemnie się jezdziło. Pierwsze 3 okrążenia były dość szybkie. Drugi stint był trochę gorszy z powodu zużytych opon. Ale udało sięzachować dobre tempo z pierwszego stintu i dojecahłem do mety pierwszy

2.Tak to prawda przewaga bardzo się zmniejszyła. Z 16 ounktów do 6. Jednak ja staram się kiedy jade nie kalkulować po prostu jadę staram się jechać swoje i jak widać udało się tym razem wygrać. Co do moich szans niewiem cieżka sprawa zostały 2 wyścigi. Sześć punktów straty więc teoretycznie mam szanse. Ale ochoj musiał by być raz 3 a ja musiał bym wygrać a za drugim razem również musial bym wygrać a ochoj być znów trzeci. Także są szanse iluzoryczne, ale po tym co się zdarzyło wczoraj nooo jest ciekawie. Ja nie zrezygnuje i będe walczył do końca

3.Co dostałem pod choinkę. Wydaje mi się że prezenty nie są najważniejsze. Istotą tych świąt jest to że narodził się Pan Jezus.  A cała otoczka mikołaj prezenty to jest tylko po to żeby wydoić kasę. Ale pod choinką znalała się koperta

Offline

 

#3 2009-12-27 15:29:05

Cisu

http://images50.fotosik.pl/229/a7905397d3c1fa60.jpg

3266476
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 224
Punktów :   

Re: 10. Puebla

1. Szczerze to nie, bo miałem pierwszy raz od dawna na zwyciestwo ale jednak tak sie stało szkoda.

2. Hmmm... Zobaczymy

3. Jesli uwierze to sie uda xD

Offline

 

#4 2009-12-28 12:03:53

MATEK RACING

Użytkownik

9004699
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: 10. Puebla

1. Oczywiscie, ze tak! Mnie jako debiutanta cieszy kazda zdobycz punktowa. Ciesze sie, ze nie zawodlem zespolu i przywiozlem dobra zdobycz punktowa dla BMW. Teraz najwazniesze bedzie utrzymnie tej formy do konca sezonu aby pokazac wszysytkim sile jaka dysponuje BMW! Jednak jest pewien niedosyt poniewaz to miejsce zajalem przy bardzo malej frekwencji! Licze jednak ze na ostatnich GRAND PRIX wystapi wiecej zawodnikow a ja zaprezentuje sie rowniez dobrze.

2. Monza..

3. Objechalem juz na torze w Valencii kilka kolek i tor bardzo przypadl mi do gustu! Lubie jezdzic na torach waskich z licznymi zakretami i bardzo ciekawymi szykanami! Mysle, ze to znajdzie odzwieciedlenie na moj wynik w najblizszym GP;)


Z racji tego, ze moge sie wypowiedziec chcialbym pozdrowic wszystkich kierowcow w szczegolnosci kolegow z BMW i zyczyc wszystkiego najlepszego w nadchodzacym roku 2010!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKosmetyki bez parabenów Wyjazdy narciarskie Kraków Osrodek leczenia alkoholizmu