Generally WTCC & NASCAR

Zapraszam do rejestracji ;)


#1 2009-12-06 11:01:44

Cisu

http://images50.fotosik.pl/229/a7905397d3c1fa60.jpg

3266476
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 224
Punktów :   

07.Nogaro

PYTANIA DO OCHOJA

1. Kolejna nieobecnosc Bsservica i kolejne zwyciestwo, masz juz 8 pkt. przewagi na Bss, czy zadowala cie taka przewaga, jak myslisz masz szanse obronic pierwsze miejsce do konca sezpnu?

2. Co powiesz o wybuchu formy Matka?

3. Zdrac nam gdzie zamierzasz jezdzic w 2 sezonie?

PYTANIA DO MATKA

1. Wielkie gratulacje, za niesamowit wystep, Halama miał nosa stawiajac na ciebie, opowiedz nam o tym wyscigu.

2. Jak jezdzi sie BMW po ulepszeniach?

3.Twój ulubiony tor wyscigowy to...?

PYTANIA DO JUMPERA

1.Po raz kolejny 3 miejsce i punkt straty do najnizszego stopnia podium w generalce, czy mozemy sie spodziewac w kolejnych wyscigach wygranej w twoim wykonaniu?

2.Jesli miałbys do wyboru kogo wybrac na partnera do zespołu to kto by nim był?

3.Co powiesz o formie BMW?

Offline

 

#2 2009-12-06 11:34:49

 Jumper

Admin Nascar

Skąd: Rynia
Zarejestrowany: 2009-10-27
Posty: 192
Punktów :   
Wygrane : 0
Mistrzostwa: 0
Podia : 3
Miejsce i Punkty w Generalce: 4 Msc 24 pkt
Starty: 3

Re: 07.Nogaro

1.Czy można się spodziewać się zwycięstwa w moim wykonaniu ? Hymmm wszytko jest możliwe jestem gotowy na zwycięstwa ale czegoś cały czas brakuje niewiem czego

2.No to ciekawe pytanie wole jezdzić sam ale jak bym musiał wybierać to wolał bym kierowce który gra zespołowo był by wolniejszy coś w stylu Piqueta albo Grosejeana

3.BMW już miałem kiedyś pytanie o ten zespół. No niewiem Matek pojechał kapitalnie i tylko tyle wiem

Offline

 

#3 2009-12-06 12:30:09

Ochoj

http://images50.fotosik.pl/229/a94cb95acb584302.jpg

1009283
Zarejestrowany: 2009-10-25
Posty: 179
Punktów :   
Wygrane : 2
Mistrzostwa: 0
Podia : 5
Miejsce i Punkty w Generalce: 48 pkt / 1
Starty: 6

Re: 07.Nogaro

1 No tak znow zwyciezylem pod jego nie obecnosc, choc to nie jest tak dokonca po p-rzy pierwszym moim zwyciestwie bss mial gorszy czas niz ja ale go nie wyslal, teraz gry znow zwyciężam bss również nie wyslal seva  i rowniez mial gorszy czas niz ja. Oczywiscie nie wiem jak by to bylo gdyby on przysiadl te 20 min wykreci jakis czas i poslal ale na wyscig mial czas w granicach 04,30 o ile dobrze pamientam wiec za nie znalazl by sie nawet na podium. Zadawala choc nie weim czy zdolam ja utrzymac, napewno spróbuje, a czy sie uda to nie wiem

2. No powiem tylko tyle ze nie spodziewalem sie, pojechal bardzo dobrze i pokazal ze samochody BMW sa bardzo dobre , oby tak dalej.

3. Jak dla mnie odp jest prosta SUNRED nie widze potrzeby zmiany zespolu. Chcialem jeszcze powiedziec ze jestem zadowolony z wystepow Crimsa i Halamy gdyz wydaje mi sie ze obydwaj byli by wyzej gdyby nie nasza slaba dyspozycja samochodow, zapraklo im naprawde nie wiele i wydaje mi sie ze jest to po czesci wina maszyn


19\G/48

Offline

 

#4 2009-12-07 17:58:21

MATEK RACING

Użytkownik

9004699
Zarejestrowany: 2009-10-19
Posty: 21
Punktów :   

Re: 07.Nogaro

1. Dziekuje bardzo. Sam nie wiem jak to sie stało ale to wszystko dzieki Halamie ponieważ dał mi bardzo dużego "POWERA" stawiajac na mnie. W ostatnich dniach sporo myślałem o powrocie do swojego pierwszego teamu czyli LM. Myslałem także o zakończeniu startów w tym sezonie i powrocie w następnym ale na całe szczęście juz jest to nieaktualne... ten wynik pozwala mi na dalsze rozwijanie sie w tej lidze i pokazuje, ze stać mnie na dużo. Nie załame jeśli słabo wystartuje w Niemczech, bo do zakończenie sezony jest jeszcze kilka Grand Prix! Chciałbym powalczyć jeszcze o kilka niespodzianek w tym sezonie i wierze, że sie uda! Dziekuje kolegom z zespołu za motywacje oraz innym zawodnikom. Wracając do wyscigu to byłem pewien, że ukoncze wyścig na około 8 miejscu a tu taka niespodzianka;)

2.Samochody są o niebo lepsze!

3.Wszyscy myślą, że odpowiem Nogaro? NIE! to jest Monza;)

Dozobaczenia w Niemczech! BMW w roli gospodarza:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plŻyczenia urodzinowe recznie-robione-zaproszenia-slubne.eu Kursy językowe