Generally WTCC & NASCAR

Zapraszam do rejestracji ;)


#1 2009-11-15 18:06:20

 Jumper

Admin Nascar

Skąd: Rynia
Zarejestrowany: 2009-10-27
Posty: 192
Punktów :   
Wygrane : 0
Mistrzostwa: 0
Podia : 3
Miejsce i Punkty w Generalce: 4 Msc 24 pkt
Starty: 3

Wywiad z Lukisem NEW !!!

Wyścig od Gp Brazylii przynósł nam wiele niespodzianek. Jak wiemy zwyciężył Ochoj. jednak bohaterem wywiadu będzie zdowbywa 5miejsca w tym że wyścigu czyli Lukis.

1.Witaj. Na początek ,myśle że łatwe pytanie. Co sądzisz o tym wyścigu. Kto cie zaskoczył ? Kto rozczarował ? Do kogo masz jakieś pretensje ?

Także serdecznie witam Teraz do rzeczy... Wyścig jak każdy inny ma zawszę dobrą frekwentacje. Zaskoczył mnie Cisu że mimo kary i tak walczył o podium. A na te dwa ostatnie pytania nie będę odpowiadzał

2.Przed nami wyścig w Imoli. Tor jest wymagający. Co o nim myślisz ?


Tor w Imoli hmmm... Tor jest super wymagający! Myślę że to jednak Włochy i Monza czy Imola nie robi różnicy chodzi oto że mam tam jakąś grupkę fanów którzy będą chcieli mnie dopingować.


3.Wielu kierowców skarży się na opony. Uważają że zbyt szybko się złużywają. Czy to przeszkadza. Bo widać po czasach że po jakiś 4 - 5 okrążeniach czasy już nie są takie jak na początku. Jak to wygląda z twojej prespektywy ?


Hmmm... Jeżeli komuś coś nie pasuję w tej Lidze to nie mój problem! Jeżeli narzeka nie widzę problemu żeby odszedł z Ligi WTCC.

4.Po 5 wyścigach zajmujesz piątą pozycje. Tracisz 7pkt to bbservica i Ochoja. Jakie widzisz perspektywy dla siebie na walkę może nie o tytuł ale o podium ? Czy jesteś tak zdeterminowany i będziesz walczył do samego końca o Majstra.

Team Chevrolet pilnuję mnie na każdym kroku, żebym tylko był zmotywowany do walki o MISTRZOSTWO ŚWIATA KIEROWCÓW więc ja się nie poddam!

5.Poruszyłem temat bbservica i Ochoja no nie na darmo. Chcem cię jeszcze zapytać o nich właśnie. Który z nich jest twoim faworytem. Który z nich wygra ?

Jak powtarzałem wiele razy jestem wielkim fanem Ochoja i po koleżeńsku myślę że to on zasłużył na wygraną. Co więcej zasłużył na mistrza świata kierowców.

6. Na trzeciej i czwartej pozycji są kolejno Cisu , Jumper. Chyba tylko oni mogą zagrozić tej dwójce ?

Hehe śmieszne pytanie. Bsservice i Zimiemu może zagrozić nawet Gosteks który nie zdobył jeszcze nawet punktu.

7.Wielkie dzięki za wywiad.

Nie ma sprawy . A teraz dziękuje za wywiad. Teraz muszę jechać na trening do Włoszech życzę powodzenia i pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plEkskluzywne meble wypoczynkowe Orzech włoski hurt noclegi w Juracie